9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

ДТЕК Нафтогаз почав буріння нової нової свердловини в Полтавській області

“ДТЕК Нафтогаз” в понеділок почав буріння свердловини №25 Семиренківському газоконденсатного родовища глибиною 5714 м.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Бурові роботи надає ПО “Белоруснефть”, яке перемогло в тендері на буріння чотирьох свердловин на цьому родовищі. При бурінні буде використана стаціонарна італійська бурова установка Drillmec 1500HP 2014 року випуску з потужністю 1500 к.с., бурова лебідка Drillmec MAS 6000 вантажопідйомністю 345 тонн, верхній привід Canrig тисяча тридцять п’ять АС-500, силовий привід з електронно-керованої частотою обертання виробництва General Electric.

Для буріння похило-спрямованого ділянки свердловини із застосуванням роторно-керованої системи “ДТЕК Нафтогаз” залучив одного з лідерів міжнародного ринку сервісних послуг – компанію Schlumberger.

Від моменту укладення договору до повної мобілізації з установкою верстата пройшло менше двох місяців – і ми вже готові почати бурові роботи, використовуючи сучасне обладнання та технології. Ми впевнені, що наша співпраця з білоруськими партнерами стане успішним прикладом для всієї галузі і забезпечить черговий внесок в енергонезалежність країни, – наводяться в повідомленні слова генерального директора” ДТЕК Нафтогаз “Ігоря Щурова.

Останні новини:

Зараз читають