9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

“ДТЕК Нафтогаз” планує бурити 3-4 нові свердловини на рік

“ДТЕК Нафтогаз” в найближчий перспективі планує щорічно вводити в експлуатацію на своїх об’єктах 3-4 нові свердловин шляхом роботи 2-3 бурових верстатів

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” директор з розвідки і перспективного розвитку “ДТЕК Нафтогаз” Іван Гафич.

В середньому у нас будуть бурити 2-3 бурових верстати. Це 3-4 свердловини в рік, які будуть вводитися в експлуатацію”, – сказав він.

“ДТЕК Нафтогаз” 25 вересня почало буріння свердловини №25 Семиренківському газоконденсатного родовища глибиною 5714 м. Слідом за тендером на буріння чотирьох свердловин на Семиренківському газоконденсатному родовищі, переможцем якого стало ПО “Белоруснефть” і в якому взяло участь 14 компаній, планується провести інші тендери на буріння.

Директор уточнив, що крім чотирьох експлуатаційних свердловин на Семиренківському родовищі також планується пробурити ще дві пошукові свердловини глибиною 7 тис. метрів. Компанія очікує від кожної нової свердловини до 50-100 млн куб. м газу в рік.

“ДТЕК Нафтогаз” – операційна компанія, що відповідає за нафтогазове напрямок в структурі ДТЕК. У портфель активів “ДТЕК Нафтогаз” входять ПрАТ “Нафтогазвидобування” і ТОВ “Нефтегазразработка”, провідні розвідку і видобуток вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках в Полтавській і Харківській областях. Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2016 року склав 1,6 млрд куб. м, газового конденсату – 56,1 тис. тонн.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають