9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

ДТЕК Нафтогаз має намір побудувати пропанового-холодильну установку на Олефіровской установці з підготовки природного газу

ДТЕК Нафтогаз планує побудувати пропанового-холодильну установку на Олефіровскій УППГ.

Про це зазначається в піврічному звіті виробничих показників ДТЕК, передає “НефтеРынок“.

Установки пропанового охолодження природного газу призначені для одночасного забезпечення необхідних параметрів точки роси по воді і вуглеводнів за допомогою конденсації водяної та вуглеводневої фракції (УВ) при низьких температурах (до мінус 300С). Джерелом холоду є зовнішній пропановий холодильний цикл. Основна перевага таких установок – низькі втрати тиску сировинного потоку (дроселювання потоку природного газу не потрібно) і можливість вилучення продукционной фракції С3+.

ДТЕК Нафтогаз – найбільша в Україні приватна нафтогазова компанія. У 2017 році видобуток ДТЕК склала 1,65 млрд. М3 природного газу.

До складу ДТЕК Нафтогаз входять підприємства «Нафтогазвидобування» і «Нефтегазразработка», які займаються розвідкою і видобутком вуглеводнів в Полтавській і Харківській областях. Природний газ приводиться до стандартів якості на трьох установках підготовки газу – «Мачухи», «Семиренки» і «Олефірівка».

Останні новини:

Зараз читають