9.5 C
Alba Iulia
Субота, 16 Жовтня, 2021

ДТЕК Нафтогаз і «Білоруснефть» уклали угоду на буріння свердловин Семиренківському родовища

 • Белоруснефть виграла тендер на буріння свердловин для ДТЕК.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДТЕК Нафтогаз.

  Під час Українсько-Білоруського економічного форуму відбулося офіційне підписання угоди між ДТЕК Нафтогаз та РУП «Виробниче об’єднання «Білоруснефть» на буріння свердловин №№ 25, 61, 72, 75 Семиренківського газоконденсатного родовища з використанням бурової установки та персоналу білоруської компанії. Процес підписання угоди був приурочений до Українсько-Білоруського економічного форуму у рамках офіційного візиту Президента Білорусі Олександра Лукашенка в Україну.

  Вибір партнера для проведення робіт по бурінню свердловин компанією ДТЕК Нафтогаз проводився за відкритою тендерною процедурою. Умови співпраці розроблялися у відповідності до міжнародних стандартів, за якими працюють провідні бурові компанії світу, та базуються на практиці IADC (International Association of Drilling Contractors): самостійне управління замовником буровими сервісами за принципами IDS (Integrated Drilling Services) та дотримання міжнародних вимог до договірної документації.

  Нові свердловини Семиренківського ГКР планується пробурити у 2017-2019 рр. Кожна з них буде похило-спрямованою, глибиною близько 6 тис. метрів. Буріння першої свердловини почнеться вже у вересні поточного року.

  Бурове обладнання «Білоруснефть» повністю відповідає нашим вимогам, а персонал має необхідну експертизу у подібних проектах. Для нас надзвичайно важливо забезпечити буріння свердловин у заплановані строки, із дотриманням високих стандартів якості, промислової та екологічної безпеки. Впевнений, що разом з білоруськими партнерами ми зможемо зробити черговий внесок у розвиток газовидобування, від якого залежить економічна та енергетична стабільність України, – зазначив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

  Наша компанія має значний досвід надання нафтосервісних послуг в Україні та прагне постійно нарощувати їх обсяг та спектр. Завдяки географічній близькості Україна є одним з ключових ринків для компанії. «Білоруснефть» зацікавлена у встановленні взаємовигідної партнерської співпраці з одним з найбільших учасників нафтогазового ринку України – ДТЕК Нафтогаз. Ми з великою відповідальністю підходимо до такого складного та знакового проекту як буріння газоконденсатних та газових свердловин на території України та висловлюємо впевненість, що очікування замовника робіт будуть підкріплені якістю послуг, що ми надаємо, – прокоментував генеральний директор ВО «Білоруснефть» Олександр Ляхов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Українські військові отримали понад сотню переносних комплексів радіорозвідки Plastun-RP3000

  Малогабаритний пеленгаційний комплекс Plastun-RP3000 від НВЦ «Інфозахист» завдяки модульності та енергоавтономності значно підвищує мобільність груп тактичної радіорозвідки.

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Широкому загалу,...

  До України прибув шостий гелікоптер H145 для Нацполіції

  У вівторок, 5 жовтня 2021 року, до України прибув шостий гелікоптер H145 виробництва компанії Airbus Helicopters, який служитиме в авіаційному загоні Національної...

  У Києві розпочали роботи з добудови Дарницького мосту (відео)

  На Дарницькому мосту в Києві почалися роботи по добудові з'їздів з переправи на лівому березі.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Рівненська АЕС збільшила потужність двох енергоблоків

  На Рівненській атомній електростанції збільшили потужність енергоблоків №2 та №4. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Три українських порти продадуть на приватизаційних аукціонах до весни 2022 року

  Фонд держмайна (ФДМ) України в четвертому кварталі 2021 року - першому кварталі 2022 роки планує продати на приватизаційних аукціонах порти Усть-Дунайськ, Скадовськ...

  Зараз читають

  До кінця року майно порту Херсон передадуть концесіонеру

  Передача концесіонеру майна Херсонського морського торгового порту завершиться до кінця року, повідомили в Адміністрації морських портів України.

  П’ять вантажівок Hyundai HD-78 придбали для Нацгвардії

  Компанія «Спец-Ком-Сервіс» передасть Національній гвардії України п'ять вантажних автомобілів СКС-HHD78-01БП (Hyundai HD-78) за 7,7 млн грн.

  Держвипробування у рамках ДКР “Сайгак” перенесуть через зміну вимог

  Легкий автомобіль підвищеної прохідності, який розробляється для потреб ЗСУ в рамках ДКР з шифром "Сайгак", має бути...

  Для близько 80 українських розвідників побудували багатоквартирний будинок

  Керівництво Головного управління розвідки продовжує реалізовувати проєкти зі створення комплексної інфраструктури військових містечок для розвідників.