9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

ДТЕК модернізував 11 енергоблоків ТЕС для роботи з енергосистемою Європи

ДТЕК Енерго підготував 11 енергоблоків ТЕС для роботи з енергосистемою Європи (ENTSO-E), виконавши реконструкцію Систем автономного регулювання частотою і потужністю. Компанія планомірно виконує всі вимоги для того, щоб енергетичні потужності відповідали всім стандартам для повноцінної роботи з ENTSO-E.

Про це заявив заступник комерційного директора ДТЕК Енерго Дмитро Маляр в ході Українського енергетичного форуму Інституту Адама Сміта. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Ми наводимо у відповідність вимогам ENTSO-E наше генерує обладнання. Це має на увазі модернізацію генеруючих потужностей і настройку стаціонарних систем управління енергоблоками. На даний момент компанія має в своєму розпорядженні вже 11-ю енергоблоками, які відповідають вимозі ENTSO-E, – сказав Дмитро Маляр.

Реконструкція Систем автономного регулювання частотою виконана на ряді ТЕС ДТЕК, зокрема: Курахівська ТЕС – блоки № 6-9, Луганська ТЕС – блоки №10, 13, Запорізька ТЕС – №1, 3, Криворізька ТЕС – №3, Бурштинська ТЕС – № 5, 7.

Реалізація аналогічних проектів триває на ще 4 енергоблоках теплоелектростанцій ДТЕК.

Ми постійно в різних форматах координуємо свої дії з НЕК «Укренерго» і з оптимізмом дивимося в майбутнє. Адже синхронізація відкриє можливість для експорту української електроенергії, а європейські енергокомпанії отримають доступ до українських споживачів, що підвищить конкурентоспроможність галузі та якість надання послуг в Україні, – підкреслив Дмитро Маляр.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають