9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

ДТЕК інвестує 117 млн грн на екологічну модернізацію Придніпровської ТЕС

ДТЕК Придніпровська ТЕС продовжує послідовну екологічну модернізацію. Зараз енергетики реалізують черговий етап будівництва електрофільтрів для енергоблоку №10, який проходить технічне переоснащення на спалювання вугілля марки Г.

Після введення нового газоочисного устаткування в експлуатацію, обсяг викидів твердих частинок прийде у відповідність з європейськими нормами, і не буде перевищувати 100 мг на 1 м3 димових газів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на gorod.dp.ua.

Зараз монтажники демонтують старе газоочисне обладнання енергоблоку і готують майданчик для будівництва нових електрофільтрів. Уже в цьому році тут почне діяти новий агрегат, основне завдання якого – очищення димових газів від твердих частинок.

Компанія ДТЕК усвідомлює свою відповідальність перед суспільством і системно модернізує підприємства теплової генерації. Так, установка сучасного газоочисного устаткування на ДТЕК Придніпровської ТЕС почалася ще у 2012 році. Тоді перший сучасний електрофільтр ми побудували на енергоблоці №9. У 2013 році сучасне газоочисне обладнання отримав енергоблок №11. Застаріле та неефективне обладнання замінено на сучасні електрофільтри європейського зразка. За минулі роки, в будівництво і технічне переоснащення електрофільтрів станції ДТЕК інвестував близько 130 мільйонів гривень. У цьому році нову систему очищення димових газів отримає третій з п’яти діючих енергоблоків ДТЕК Придніпровської ТЕС, – зазначив директор ДТЕК Придніпровської ТЕС Сергій Дегтяренко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають