9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

ДТЕК Енерго збільшило видобуток вугілля газових груп на 8,8%

“ДТЕК Енерго” в січні-листопаді 2017 року збільшили виробництво вугілля марки “Г” на 8,8% (на 1,7 млн тонн) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 20,9 млн тонн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її даними, в листопаді-2017 видобуток вугілля газової групи зросла на 5,2% в порівнянні з листопадом минулого року – до 2,1 млн тонн, а в порівнянні з жовтнем-2017 – на 11,3%.

У прес-службі ДТЕК Енерго зазначають, що за 10 місяців 2017 року компанія інвестувала в розвиток “Павлоградвугілля” і “Добропіллявугілля” 3,2 млрд грн, що на 1 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. Зокрема, на придбання та капітальний ремонт очисного обладнання направлено 1,6 млрд грн, капітальні гірничі виробки – 0,781 млрд грн, підземну транспортний ланцюжок – 0,342 млрд грн, вентиляцію та дегазацію – 0,097 млрд грн.

Ми стрімко збільшуємо інвестиції у видобуток пріоритетного для країни вугілля марки”Г”. Запускаючи нові лави, набуваючи високопродуктивне обладнання та модернізуючи існуючу техніку, компанія розвиває вуглевидобуток в Україні. Завдяки цьому ряд наших шахт вже перевиконує річний план видобутку, що дозволяє поступово знижувати необхідність в імпорті, – зазначив директор з видобутку вугілля” ДТЕК Енерго “Михайло Барабаш.

“ДТЕК Енерго” – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуцію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

Останні новини:

Зараз читають