9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

ДТЕК Енерго за 10 місяців 2017 року збільшила закупівлю вугілля марки “Г” у держшахт Львівсько-Волинського басейну на 9,8%

“ДТЕК Енерго” за 10 місяців 2017 року збільшила закупівлю вугілля марки “Г” у держшахт Львівсько-Волинського басейну (ЛВБ) на 9,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 595 тис. тонн.

У жовтні-2017 постачання вугілля з шахт ЛВБ на станції “ДТЕК” виросли на 42% в порівнянні з жовтнем минулого року – до 74 тис. тонн. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Збільшення закупівлі викликано зростанням навантаження на ТЕС, які працюють на українському вугіллі марки “Г”. Крім того, з осені 2017 року додатковий попит на вугілля газової групи виник через переведення антрацитових блоків ТЕС. Завдяки переведенню з антрациту на газове вугілля тільки двох блоків Придніпровської станції потреба у вугіллі газової марки виросла на 80 тис. тонн щомісяця.

У компанії відзначають, що ДТЕК максимально забезпечує свої ТЕС українським вугіллям, щоб забезпечувати стабільне виробництво електроенергії з мінімальним використанням імпортного ресурсу. У той же час в поточному опалювальному періоді компанія знову зіткнулася з сезонним дефіцитом марки “Г”, зокрема, вирішуючи цю проблему імпортним постачанням з США. У минулому році недолік закривався польським ресурсом, але в цьому році Польща сама відчуває гострий дефіцит вугілля.

Робота ТЕС ДТЕК на українському вугіллі – залишається нашим стратегічним пріоритетом. Ми всіляко підтримуємо і вітаємо зростання видобутку на українських шахтах, незалежно від форм власності. У цьому сенсі шахтарі ЛВБ продовжують нас радувати, збільшуючи відвантаження на наші ТЕС. Ми продовжуємо купувати все вугілля у державних шахт Львівсько-Волинського басейну, який вони готові відвантажити на наші ТЕС, – зазначив комерційний директор “ДТЕК Енерго” Віталій Бутенко.

Останні новини:

Зараз читають