9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

ДТЕК будує в Дніпрі нову підстанцію для метро

У квітні компанія ДТЕК Дніпрообленерго почне будівництво нової електричної підстанції «Наддніпрянська». Планується, що підстанція забезпечить електроенергією нову гілку метро від станції «Вокзальна» до станції «Музейна».

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на zabeba.li

За інформацією з офіційного сайту компанії ДТЕК Дніпрообленерго, підстанція «Наддніпрянська» буде обслуговувати абонентів Соборної та Шевченківського районів Дніпра. Будівництво планують закінчити в листопаді 2018 року.

Нова підстанція буде виконана в закритому виконанні, з установкою двох трансформаторів потужністю 40 МВА кожен, з реконструкцією прилеглої мережі 150 кВ, установкою розподільних пристроїв 150 кВ і 6/10 кВ із застосуванням осередків, укомплектованих вакуумними вимикачами виробництва фірми« АВВ »(Швеція), – сказано на сайті компанії.

Фірма ABB (Asea Brown Boveri Ltd.) – це спільна шведсько-швейцарська компанія, що спеціалізується в області електротехніки, енергетичного машинобудування та інформаційних технологій. Офіси концерну представлені в понад 100 країнах світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають