9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Другий блок Зміївської ТЕС переведений на газове вугілля

Зміївська ТЕС ПАТ “Центренерго” переходить з дефіцитного енергетичного вугілля марок “АШ” і “Т” на використання вугілля газової групи.

Про це повідомили в Управлінні паливно-енергетичного комплексу ХОДА, передає Національний промисловий портал.

Вже закінчено роботу з технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля з переведенням котлоагрегату блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок «Г» і «ДГ». На сьогодні тривають пусконалагоджувальні роботи для подальшого введення блоку в промислову експлуатацію, – розповіли в Управлінні. – Таким чином, Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго» переходить з дефіцитного енергетичного вугілля марок «АШ» і «Т» на використання вугілля газової групи. Це вкрай важливий проект для підвищення енергонезалежності й енергобезпеки не тільки станції, але й усієї об’єднаної енергосистеми України».

Одночасно з технічними роботами на Зміївській ТЕС триває накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги становлять понад 110 тис. тонн, що має забезпечити подальшу роботу електростанції та стабільне проходження опалювального сезону 2017/2018 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають