9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

ДП «Південнодонбаська №1» запустила нову лаву із запасами в 500 тис. тонн вугілля

На державному підприємстві «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» (Вугледар, Донецька обл.) введена в дію лава із запасами вугілля в близько 500 тис. тонн, що дасть змогу шахті добувати 800 тонн вугілля на добу, повідомляє глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. Передає Зроблено в Україні.

“На ДП “Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» ввели в дію нову лаву – 26 західну пласта С13. Її довжина – 250 м, потужність пласта – 0,72 м. Запас вугілля – приблизно 500 тис. тонн”, – написав Жебрівський в своїй сторінці в Фейсбук.

За його словами, гірничими роботами шахту підготували в травні 2017 року. Обладнання перемонтували з відпрацьованої 10 західної лави пласта С18. Вартість робіт 39,2 млн грн, з яких 30 млн грн – кредитні кошти, виділені Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

“Я побував на п’яти шахтах Донецької і хочу сказати, що за умовами роботи Південнодонбаська – найкраща. У цьому чимала заслуга її гендиректора Володимира Коломійця… З відкриттям нової лави щодоби в шахті можна буде видобувати 800 тонн вугілля. Він вкрай необхідний Україні. І люди будуть мати роботу, а значить – мати зарплату, а значить – буде життя у Вугледарі”, – додав П.Жебрівський.

Шахта «Південнодонбаська № 1», державне вугледобувне підприємство (м. Вугледар, Донецька обл.). Шахта введена в експлуатацію в 1973 році. Кількість робочих місць – понад 3,5 тис.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають