9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

До кінця місяця в Одеській області представлять перший Регіональний енергетичний План

Цей документ визначить політику регіону у сфері енергоефективності та передбачить синергію зусиль органів влади у вказаній сфері.

Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Одеської обласної державної адміністрації Антон Шалигайло, передає Національний промисловий портал.

Цей проект розробляється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Очікується, що до 2022 року реалізація Плану дозволить скоротити нераціональне споживання енергетичних ресурсів в кілька разів. Також документ сприятиме підвищенню ефективності та розширенню мережі джерел виробництва енергії в Одеській області, — повідомив Антон Шалигайло.

За словами Антона Шалигайло, завдяки Регіональному енергетичному Плану в Одеській області запровадять систему моніторингу реалізації регіональних проектів та програм щодо енергоефективності. Документ дасть змогу, зокрема, пов’язати національні стратегічні документи (наприклад, Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року тощо) з Планами дій сталого енергетичного розвитку та клімату в таких містах регіону, як Балта, Білгород-Дністровський, Болград, Ізмаїл, Одеса, Рені, Чорноморськ, Южне. Також План дозволить співвіднести національну стратегію з регіональною Програмою енергоефективності Одеської області на 2016-2018 роки.

Нагадаємо, у 2017 році в Одеській області проведено заходи з енергозбереження у понад 100 будівлях соціальної сфери. Це забезпечило економію паливно-енергетичних ресурсів на рівні 18%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають