9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Для забезпечення надійності електропостачання у Києві побудують дві нові підстанції

Відповідно до затвердженої НЕК “Укренерго” схемою розвитку електричних мереж 35-110 кВ і вище протягом 2017-2031 рр., у Києві протягом двох років будуть побудовані дві електричні підстанції – “Аркада” і “Славутич” загальною проектною потужністю 252 МВА.

Будівництво підстанції “Аркада” 110 кВ у мікрорайоні Осокорки було розпочато в минулому році і до кінця 2018 року заплановано її введення в експлуатацію. Підстанцію “Славутич” почнуть будувати в 2019 році. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на topnews.kiev.ua.

Завдяки двом новим підстанціям, стабільним і надійним електропостачанням будуть забезпечені не тільки жителі раніше побудованих багатоповерхівок, але і близько 30 тис. майбутніх власників житла в нових мікрорайонах.

Гостра потреба Києва в будівництві нових електричних потужностей обумовлена стрімким зростанням попиту на електроенергію в районах нової забудови, зокрема в Дарницькому районі. Щорічно попит на електроенергію в столиці зростає в середньому на 4-5%. З-за будівництва нових мікрорайонів збільшується навантаження на енергооб’єкти і виникає дефіцит потужності. Наприклад, із-за перевантаження трансформаторів підстанції “Осокорки” 110 кВ, побудованої на початку 2000-х років, протягом 2017 року сталося понад 40 аварійних відключень електроенергії у Дарницькому районі. Подальше підключення нових споживачів до потужностей цієї підстанції обмежена.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають