9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Для контролю пального у війську введуть систему відеоспостереження

Для контролю пального у війську введуть систему відеоспостереження, — про це кореспондентам Інформагентство АрміяInform повідомили у Центральному управлінні забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Командування Сил логістики ЗСУ.

“Для посилення контролю ведення обліку, списання та використання ПММ опрацьовується впровадження систем відеоспостереження. Вони повинні розміщуватися на заправних пунктах, складах та відділах зберігання пального й інших важливих об’єктах служби”, – повідомили в управлінні.

Встановлення нових паливороздавальних колонок дозволяє вести щоденний облік ПММ і фіксувати техніку, що заправляється (військовий номер машини, шляховий лист, марку і кількість виданих пально-мастильних матеріалів), із можливістю подальшого контролю за експлуатацією техніки й витратою пального.

Водночас контроль якості пального покладений на Хіммотологічний центр Міністерства оборони, а в районі проведення ООС – на ротаційній основі організована робота рухомих лабораторій.

Ураховуючи те, що обсяги постачання пально-мастильних матеріалів у порівнянні з минулими роками збільшилися майже в 15 разів, контроль набув ще більшого значення. Якщо 2013-го за централізованими закупівлями у ЗСУ поставлено 9,2 тис. тонн пального, то до кінця цього року планується отримати понад 142 тис. тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають