9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Десять шахт “Павлоградвугілля” припинили роботу

Усі десять шахт і допоміжних підприємств ПАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” припинили роботу в понеділок, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Сьогодні припинили роботу всі десять шахт і допоміжних підприємств “Павлоградвугілля”. Прибуткові шахти переведені в стан коми — їхня робота підтримуватиметься на рівні життєзабезпечення”, – написав профлідер у Facebook.

“Зупинка пов’язана не з пандемією. Українське вугілля стало непотрібне на українських ТЕС, теплоцентралях — бо зацікавлені особи пів року замінюють його російським”, – заявив Волинець.

За його словами, “від таких антиукраїнських дій постраждають бюджети не лише Тернівки, Павлограда, Першотравенська; без левової частки надходжень залишаться Павлоградський, Юрківський, Петропавлівський райони, шахтарі Донеччини, які їздять працювати на вуглевидобувні підприємства”. “Додамо до цього переліку вже зупинені підприємства Добропілля, Вугледара, Мирнограда, Червонограда, Первомайська, Лисичанська, Волині – і отримаємо колапс на рівні всієї держави”, – зазначив Волинець.

Раніше компанія “ДTЕК” повідомляла, що шахти “ДTЕК Добропіллявугілля” і шахта “Білозерська” призупиняють роботи з видобутку, а з 20 квітня буде призупинено роботу “Павлоградвугілля”.

ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем кепітал менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Групі делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку та збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії, видобутку природного газу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають