9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Чеська компанія TTS Group розширить виробництво електроенергії з біомаси в Україні

На IX Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі в Києві інвестори з Чехії заявили про наміри розширювати виробництво енергії з біомаси в Україні.

Про співпрацю у сфері заміщення газу вже домовилися Коростенська міська рада та чеська компанія «TTS group», підписавши відповідний Протокол на IX Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості», організованому Держенергоефективності 23 листопада в Києві. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

Вже наступного дня, 24 листопада, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів робочу зустріч із Головою Регіональної торгової палати Края Височина Чеської Республіки, директором компанії «TTS group» Ріхардом Горки. Сторони обговорили перспективи впровадження у різних регіонах України проектів з використанням соломи як сировини для виробництва «чистої» енергії.

Компанія «TTS group» є лідером у використанні біомаси в енергетичних цілях в Чехії та має багаторічний досвід з виробництва промислових котлів на біомасі. Зокрема, котли виробництва цієї компанії спалюють солому в українському місті Нікополь. Крім цього, «TTS group» керує системою опалення в одинадцяти містах Чеською Республіки і Словаччини. Загалом компанія постачає більше 215 тис. Гкал тепла в рік.

У ході перемовин Голова Агентства Сергій Савчук запевнив пана Ріхарда в значному потенціалі використання біомаси в Україні. С. Савчук наголосив, що мери міст зацікавлені у реалізації потужних та якісних проектів з виробництва тепла «не з газу».

За результатами зустрічі сторони домовилися поглибити співпрацю. Також планується розглянути можливість проведення масштабної виїзної конференції в м. Нікополь для представників бізнесу, органів місцевої влади, громадськості та ЗМІ, щоб продемонструвати переваги встановлення твердопаливних котелень із чеськими котлами на біомасі.

Останні новини:

Зараз читають