9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Cadogan збільшила видобуток нафти в Україні на 6%

blank
Фото з вільних джерел

Cadogan Petroleum plc, британська нафтогазова компанія з активами в Україні, в 2016 році збільшила чистий виробництво вуглеводнів на 6% в порівнянні з 2015 роком – до 116 барелів нафтового еквівалента на добу.

Про це йдеться в біржовому повідомленні компанії у вівторок, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з ним, одночасно компанії вдалося на 10% скоротити питомі викиди вуглекислого газу.

Крім того Cadogan очікує поліпшення показників у 2017 році за рахунок зменшення з 1 січня ставки рентної плати для нафтових свердловин з 45% до 29% і очікуваного в першому кварталі додаткового виробництва нафти після відновлення виробництва на двох старих розконсервувала свердловинах на Монастирецький родовищі.

Компанія також повідомила, що її “дочка” уклала договори купівлі-продажу і акціонерну угоду з власниками італійської Exploenergy Srl на покупку 90% її акцій. Cadogan уточнює, що ця італійська компанія подала заявки на дві ліцензії на розвідку вуглеводнів в долині річки з перспективними ресурсами, які оцінюються в більш ніж 60 млрд куб. футів. Exploenergy також подав заявку на отримання третьої ліцензії, однак вона не є частиною цієї угоди і буде повернута продавцям, уточнюється в релізі.

Згідно з ним, після отримання кожної ліцензії продавці отримають одноразову виплату умовно відповідну вкладеним витрат з поправкою на борг, дебіторську і кредиторську заборгованість.

“Ця угода дає Cadogan можливість застосовувати за межами України нашу успішну бізнес-модель бути ефективним оператором родовища з обмеженими запасами”, – наводиться в релізі коментар гендиректора компанії Гвідо Мікелотті (Guido Michelotti).

У ньому наголошується, що ця угода є першим кроком в стратегії Cadogan з перезавантаження і географічної диверсифікації портфеля ліцензій.

Передбачається, що акції Exploenergy будуть передані Cadogan як тільки угода буде зареєстрована в торговій палаті Мілана, і це станеться в найближчі кілька тижнів.

Як повідомлялося, Cadogan займається розробкою родовищ у Східній та Західній Україні. Їй належить 15% інтересу в розробці Дебеславецького і Черемхівского родовищ (ще 50,01% у Eni Ukraine LLC і 34,99% – у “Надра України”) і 99,2% – Дебеславецького родовища.

Останні новини:

Зараз читають