9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Жовтня, 2021

Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії у півтора раза

 • Виробництво електроенергії на Бурштинській ТЕС за 8 місяців 2021 року збільшилося на 47% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Галичина“.

  При цьому підприємство знизило частку експорту в загальному обсязі виробництва електроенергії із 47% до 32% (на 15%).

  «За 8 місяців 2021 року ДТЕК Бурштинська ТЕС відпустила в мережу близько 4.6 млрд кВт-год електроенергії, з яких 1.45 млрд кВт-год експортувала закордон. Це нижче показника минулого року. Тоді ми відпустили понад 3,1 млрд кВт-год, з яких експортували 1.48 млрд кВт-год. Експорт зменшився на 28 млн кВт-год. Відпуск е/е в Бурштинський енергоострів склав 2,65 млрд кВт-год, що на 1,23 млрд кВт-год більше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомили в пресслужбі ДТЕК.

  Крім того, у компанії зазначають, що у 2021 році Бурштинська ТЕС підтримала об’єднану енергетичну систему України частиною своїх маневрових потужностей. Розвертаючи енергоблоки по команді НЕК «Укренерго» в ОЕС України, підприємство відпустило в українську енергосистему 466 млн кВт-год електроенергії, що вдвічі більше, ніж за 8 міс. 2020 року (234 млн кВт-год).

  Для забезпечення відпуску удвічі більшої кількості електроенергії до об’єднаної енергетичної системи України, підприємство використало та продовжує використовувати весь наявний паливний ресурс.

  «До слова, можливість експорту для Бурштинської станції – це наявність залишків електроенергії, які не використав Бурштинський енергоострів та ОЕС України», – підкреслили в ДТЕК.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж...

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  НВО “Практика” представило модернізовану версію БМП з бойовим модулем “Спис” (фото)

  В рамках робочого візиту Секретаря Ради національної безпеки і оборони України до ПрАТ "Науково-виробниче об’єднання "Практика", яка входить до складу ГС "Ліга...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає. Про це повідомив віцепрезидент і...

  В Одесі замість Іванівського мосту пропонують побудувати автомобільний тунель з публічним простором (фото)

  В Одесі, після публікації проєкту реконструкції Іванівського мосту та обговорення його недоліків, в Асоціації архітекторів з'явилася цікава пропозиція - сконструювати замість шляхопроводу...

  Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

  На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни - шосе, що з'єднує Багдад і Басру.

  Порт “Південний” придбав обладнання для навантаження вугілля та руди

  Державний морський торговельний порт “Південний” закупив 18 нових грейферів на 29,5 мільйонів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  Зараз читають

  Нацполіція отримала 8 службових мікроавтобусів Ford Transit

  Зокрема ключі та сертифікати на службові мікроавтобуси Ford Transit отримали поліцейські в Житомирській, Луганській, Одеській, Рівненській, Харківській,...

  Україна інвестує 100 млрд доларів на 10 років у програму скорочення викидів

  Україна інвестує $100 млрд у «зелений» курс, ціль — скорочення викидів на 65% у порівнянні з 1990...

  На Рівненщині запустили новий інноваційний м’ясопереробний комплекс

  Сертифіковану продукцію маркування «Халяль» відтепер виготовлятимуть у селі Великий Мидськ Костопільської територіальної громади Рівненщини.

  В Україні вже реалізують перший проєкт з виробництва водню

  В Україні реалізується проєкт з виробництва 100 МВт водню на рік.  Про це сказав...