9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Бурштинська ТЕС збільшила виробництво електроенергії у півтора раза

Виробництво електроенергії на Бурштинській ТЕС за 8 місяців 2021 року збільшилося на 47% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Галичина“.

При цьому підприємство знизило частку експорту в загальному обсязі виробництва електроенергії із 47% до 32% (на 15%).

«За 8 місяців 2021 року ДТЕК Бурштинська ТЕС відпустила в мережу близько 4.6 млрд кВт-год електроенергії, з яких 1.45 млрд кВт-год експортувала закордон. Це нижче показника минулого року. Тоді ми відпустили понад 3,1 млрд кВт-год, з яких експортували 1.48 млрд кВт-год. Експорт зменшився на 28 млн кВт-год. Відпуск е/е в Бурштинський енергоострів склав 2,65 млрд кВт-год, що на 1,23 млрд кВт-год більше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомили в пресслужбі ДТЕК.

Крім того, у компанії зазначають, що у 2021 році Бурштинська ТЕС підтримала об’єднану енергетичну систему України частиною своїх маневрових потужностей. Розвертаючи енергоблоки по команді НЕК «Укренерго» в ОЕС України, підприємство відпустило в українську енергосистему 466 млн кВт-год електроенергії, що вдвічі більше, ніж за 8 міс. 2020 року (234 млн кВт-год).

Для забезпечення відпуску удвічі більшої кількості електроенергії до об’єднаної енергетичної системи України, підприємство використало та продовжує використовувати весь наявний паливний ресурс.

«До слова, можливість експорту для Бурштинської станції – це наявність залишків електроенергії, які не використав Бурштинський енергоострів та ОЕС України», – підкреслили в ДТЕК.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають