9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Будівництво вінницького заводу з виробництва сонячних панелей мають намір завершити до кінця 2019 року

Група Kness намір до кінця 2019 року збудувати завод з виробництва сонячних панелей у Вінниці з річним обсягом випуску в 400 МВт.

Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності, передає ЕнергоРеформа.

За даними відомства, будівництво буде вестися двома рівними за обсягом випуску продукції чергами. Планується, що на підприємстві буде створено близько 400 робочих місць.

Як відзначають в Держенергоефективності, Kness вже побудувала 33 сонячні електростанції загальною потужністю 225 МВт в семи областях України.

Kness є великим EPC-контрактором, включає інжинірингову компанію “Подільський енергоконсалтинг”, реалізує инверторное обладнання, шафи збору потужності, системи моніторингу генерації і опорні конструкції для сонячних панелей українського виробництва.

Як повідомлялося, раніше приватне підприємство “ЕНХОЛ” запустило лінію по збірці сонячних батарей в Енергодарі Запорізької області. Потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.

Українське законодавство передбачає надбавки до “зеленим тарифом” для електростанцій, що використовують обладнання українського виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають