9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Будівництво вінницького заводу з виробництва сонячних панелей мають намір завершити до кінця 2019 року

Група Kness намір до кінця 2019 року збудувати завод з виробництва сонячних панелей у Вінниці з річним обсягом випуску в 400 МВт.

Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності, передає ЕнергоРеформа.

За даними відомства, будівництво буде вестися двома рівними за обсягом випуску продукції чергами. Планується, що на підприємстві буде створено близько 400 робочих місць.

Як відзначають в Держенергоефективності, Kness вже побудувала 33 сонячні електростанції загальною потужністю 225 МВт в семи областях України.

Kness є великим EPC-контрактором, включає інжинірингову компанію “Подільський енергоконсалтинг”, реалізує инверторное обладнання, шафи збору потужності, системи моніторингу генерації і опорні конструкції для сонячних панелей українського виробництва.

Як повідомлялося, раніше приватне підприємство “ЕНХОЛ” запустило лінію по збірці сонячних батарей в Енергодарі Запорізької області. Потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.

Українське законодавство передбачає надбавки до “зеленим тарифом” для електростанцій, що використовують обладнання українського виробництва.

Останні новини:

Зараз читають