9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Будівництво сонячної електростанції в Чорнобильській зоні розпочнеться найближчим часом

blankБудівництво першої черги сонячних електростанцій в зоні відчуження Чорнобильської АЕС може початися вже найближчим часом.

Про це повідомила заступник міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaenergy.

“Ми були разом з міністром Семераком (Остап Семерак – ІФ) на Informal Ministerial Council в Energy Community в Відні. Міністр поінформував колег з інших держав про те, що є близько 60 потенційних інвесторів, тобто є істотний інтерес до цього. І я думаю, що ми побачимо першу чергу вже найближчим часом “, – сказала М. Бойко в коментарі агентству” Інтерфакс-Україна “в Астані в понеділок.

Вона також зазначила, що запуск всіх потужностей таких електростанцій – це “серйозний процес”.

За словами заступника міністра, залучення інвесторів сприятиме той факт, що президент України Петро Порошенко підписав законопроект про новий ринку електроенергії.

“У нас є багато інвесторів, які навіть готові інвестувати в” зелені “- вони все одно чекали запуску ринку, тому що поки не було підписано закон, вони не бачили тексту, їм було складно зрозуміти, які наші пріоритети в розвитку ринку”, – уточнила М. Бойко.

Як повідомлялося, для розміщення об’єктів сонячної енергетики в зоні відчуження ЧАЕС відібраний масив сукупною площею 1 тис. 172 га.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають