9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Білоруська компанія вперше доставить в Україну дизельне паливо по річці Дніпро

У травні до Києва буде здійснена перша доставка по воді дизельного палива виробництва Мозирського нафтопереробного заводу.

Йдеться про двох нафтоналивних судах вантажопідйомністю 750 тонн кожне, які прибудуть до Києва по Дніпру з Білорусі, повідомляє кореспондент ЦТС.

Про це на конференції “Вантажні перевезення по річці Дніпро. Вантажопотоки, інфраструктура, інвестиції” заявив представник “Білоруського морського пароплавства” Сергій Зубко.

У рамках державної інноваційної програми в минулому році був створений і вже проходить суднові випробування нафтотранспортний комплекс. І вже зараз ведеться активна розробка схеми доставки водним транспортом дизельного палива виробництва Мозирського НПЗ на адресу українських споживачів. Поставки планується почати вже в травні цього року, і вони повинні будуть здійснюватися не разово, а на постійній основі, – зазначив він, уточнивши, що портом вивантаження стане Київ.

Зубко поінформував, що спочатку поставки плануються двічі на місяць з перспективою виходу на 3-3,5 рейси на місяць.

Раніше в інтерв’ю ЦТС голова правління ПАТ “Кіевпорт” Сергій Бойко заявляв, що річпорт намір перевалювати нафтопродукти з Білорусі та розвивати контейнерні перевезення.

Ми плануємо залучити вантажі з Білорусії, перш за все, добрива та нафтопродукти, – говорив він в листопаді минулого року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають