9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Білорусь відновила експорт авіапалива в Україні

blank
Фото з вільних джерел

ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» ( «БНК») в грудні 2016 відновила експорт авіаційного палива в Україну.

Про це повідомили в «Консалтинговій групі А-95», інформує Капітал.

Зокрема, за даними «А-95», «БНК» поставила в Україну 1,1 тис. тонн реактивного палива. Середня митна вартість ресурсу становила близько $541-569/т.

Нагадаємо, що в листопаді в ході Petroleum Ukraine 2016 про відновлення поставок авіапалива заявив заступник начальника відділу маркетингу «БНК» Олексій Задорожний.

Як повідомляв OilNews, білоруські виробники і експортери нафтопродуктів з грудня 2015 Р. не здійснювали відвантаження авіапалива в Україні через дії українських митників щодо поставок компанії «БНК-Україна». Приводом для зупинки поставок реактивного палива стали судові рішення, спрямовані на задоволення вимог УКРІНФОРМ з нарахування підвищеного акцизу шляхом переведення продукту з категорії «паливо для реактивних двигунів» в групу «бензини спеціальні” в підгрупі «легкі дистиляти». Таким чином, імпортера змушували платити акциз не € 23 / т, а € 202 / т (ставки станом на 2015 р), що робить цей товар на ринку неконкурентоспроможним. Дві категорії продуктів з різним акцизом залежать тільки від одного показника: «температури перегонки 90% ресурсу».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають