9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Білорусь до кінця поточного року має намір збільшити поставки нафтопродуктів в Україну на 22%

ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» планує за підсумками цього року наростити експорт продукції в Україну до $ 2,2 млрд з $1,8 млрд у 2017 році.

Про це під час засідання першого Форуму регіонів України та Білорусі повідомив генеральний директор компанії Михайло пучіло, пердає uaprom.info.

За підсумками 9 місяців цього року експорт нафтопродуктів в Україну склав $1,8 млрд і досяг рівня 2017 року. За підсумками 2018 роки ми бачимо, що обсяг експорту зросте до $2,2 млрд, – сказав генеральний директор.

За словами топ-менеджера, для білоруських нафтопереробних заводів поставки на український ринок є стратегічним напрямком. Що стосується продукції, яка затребувана в Україні, то в переліку основних поставок – дизельне паливо, бензини, реактивне паливо.

У свою чергу заступник голови білоруського уряду Ігор Ляшенко заявив, що припинення поставок російських темних нафтопродуктів до Білорусі не позначиться на поставках білоруських нафтопродуктів в Україну.

Ми виробляємо нафтопродуктів набагато більше, ніж споживає вся Україна і вся Білорусь. Концерн «Белнафтохім» працює з високомаржинальним принципом. Навіть той обсяг, який у нас сьогодні є по нафтопродуктам, дозволяє нам закрити всі маржинальні напрямки. Звідси висновок. Чим привабливіший ринок, тим більше ми на ньому присутні, – заявив Ляшенко, відповідаючи на відповідне запитання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають