9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

АЗМОЛ зі спорідненою приватною компанією намір побудувати паливний термінал

blankКомпанія «Регіон-Оіл» і завод з виробництва мастильних матеріалів АЗМОЛ планують створити в Бердянську (Запорізька обл.) паливний термінал, повідомляє oilnews.com.ua

За словами представника «Регіон-Оіл» Едуарда Ткачова, на даний момент компанія орендує у АЗМОЛ частину складів, під зберігання одержуваного з-за кордону дизельного палива.

Оренда частини резервуарного парку заводу АЗМОЛ дозволила нашій компанії зробити новий крок в розвитку бізнесу. Це вже на даний момент дозволяє нам одночасно зберігати до 8 тисяч куб. метрів палива, – заявив він.

У той же час Ткачов зазначив, що «Регіон-Ойл» і АЗМОЛ планують подальший розвиток цього напрямку бізнесу, використовуючи для поставок імпортного палива не тільки автомобільний і залізничний транспорт, а й морський шлях, для чого, власне, і буде створюватися термінал.

Керівництво нашої компанії і Бердянського морського торгового порту вже провели попередні консультації з можливості прийому танкерів і перевалці через порт такого виду вантажів, – повідомив він, додавши, що зацікавленість в подібній співпраці є у обох сторін.

Відзначимо, що «Регіон-Оіл» займається поставками не тільки дизпалива, а й бере активну участь у тендерах на поставку масел і змащувальних матеріалів. При цьому компанія побічно связна з Торговим домом «Агрінол». Так, згідно з реєстром юридичних осіб, «Регіон-Оіл» належить Дмитру Росіхіну і Івану Булигін, який раніше очолював один із структурних підрозділів «Агрінол». Крім того, в якості контактного телефону «Регіон-Ойл» в реєстрі вказано номер, який опублікований на інформаційних сайтах як контактний номер ТОВ ТД «Агрінол».

За інформацією ЗМІ, інтереси «Агрінол» лобіюють народні депутати Олександр Пономарьов та Сергій Валентіра (входять, відповідно, у фракції «Воля Народу” і БПП). Відзначимо, що співвласниками «Агрінол» є племінники нардепа Пономарьова – Юрій та Руслан Пономарьови, а також його помічник Ігор Видобуток.

Також відзначимо, що АЗМОЛ і сам знаходяться під контролем «Агрінол». За даними видання «Деловая столица», в серпні 2016 р Фонд державного майна України продав завод за 101,5 млн грн. дніпропетровської компанії «Ультра ойл». Видання зазначає, що до складу засновників «Агрінол» входить запорізька КУА «Славутич-інвест», яка володіє контрольною часткою в ТОВ «Ультра ойл».

Останні новини:

Зараз читають