9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Автопарк Южно-Української АЕС поповнився новою технікою

У перший місяць 2018 року на лінію вийдуть 5 нових автобусів, що зовсім недавно надійшли до автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української атомної станції.

У переліку щойно отриманих транспортних засобів також три одиниці будівельної техніки та комунальний автомобіль. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Южно-Української АЕС.

Нові транспортні надходження стали гарним подарунком до Нового року для колективу всього енергокомплексу, – зазначає директор АТГ ВП ЮУАЕС Петро Форостяний. – Сучасні комфортабельні автобуси будуть використані для перевезення змінного персоналу АЕС, а будівельна техніка призначена для профільних підрозділів підприємства.

За словами очільника автотранспортного господарства, підсумками року він задоволений. Повністю виконано виробничу програму та програму закупок нової автомобільної техніки. Не менш важлива і відсутність дорожньо-транспортних пригод з вини працівників АТГ.

Востаннє масштабні закупки нової техніки для транспортного господарства АЕС проводились близько 10 років тому. Вартість нині придбаних транспортних засобів становить 25 млн грн. Автобуси МАЗ-206 оснащені автоматичною коробкою передач з сенсорним перемикачем, автономним опаленням, інформаційними табло, аудіозасобами, витяжними вентиляторами. Вони замінять на лінії менш надійні «Еталони».  За словами працівників АТГ, які прийняли на обслуговування  закуплену техніку, нові МАЗи комфортні як для пасажирів, так і для водіїв.

Придбані разом з ними екскаватор, малий і великий фронтальні навантажувачі з додатковим навісним обладнанням виробництва фірми JCB теж належать до сучасних та надійних брендів. Перш за все ця багатофункціональна техніка призначена для застосування в підрозділах ВП ЮУАЕС: у будівельно-монтажному управлінні, цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж, цеху теплових підземних комунікацій тощо. Проте, за замовленнями надаватиметься і стороннім організаціям.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають