9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Автопарк Южно-Української АЕС поповнився новою технікою

 • У перший місяць 2018 року на лінію вийдуть 5 нових автобусів, що зовсім недавно надійшли до автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української атомної станції.

  У переліку щойно отриманих транспортних засобів також три одиниці будівельної техніки та комунальний автомобіль. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Южно-Української АЕС.

  Нові транспортні надходження стали гарним подарунком до Нового року для колективу всього енергокомплексу, – зазначає директор АТГ ВП ЮУАЕС Петро Форостяний. – Сучасні комфортабельні автобуси будуть використані для перевезення змінного персоналу АЕС, а будівельна техніка призначена для профільних підрозділів підприємства.

  За словами очільника автотранспортного господарства, підсумками року він задоволений. Повністю виконано виробничу програму та програму закупок нової автомобільної техніки. Не менш важлива і відсутність дорожньо-транспортних пригод з вини працівників АТГ.

  Востаннє масштабні закупки нової техніки для транспортного господарства АЕС проводились близько 10 років тому. Вартість нині придбаних транспортних засобів становить 25 млн грн. Автобуси МАЗ-206 оснащені автоматичною коробкою передач з сенсорним перемикачем, автономним опаленням, інформаційними табло, аудіозасобами, витяжними вентиляторами. Вони замінять на лінії менш надійні «Еталони».  За словами працівників АТГ, які прийняли на обслуговування  закуплену техніку, нові МАЗи комфортні як для пасажирів, так і для водіїв.

  Придбані разом з ними екскаватор, малий і великий фронтальні навантажувачі з додатковим навісним обладнанням виробництва фірми JCB теж належать до сучасних та надійних брендів. Перш за все ця багатофункціональна техніка призначена для застосування в підрозділах ВП ЮУАЕС: у будівельно-монтажному управлінні, цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж, цеху теплових підземних комунікацій тощо. Проте, за замовленнями надаватиметься і стороннім організаціям.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.