9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Автопарк Южно-Української АЕС поповнився новою технікою

 • У перший місяць 2018 року на лінію вийдуть 5 нових автобусів, що зовсім недавно надійшли до автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української атомної станції.

  У переліку щойно отриманих транспортних засобів також три одиниці будівельної техніки та комунальний автомобіль. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Южно-Української АЕС.

  Нові транспортні надходження стали гарним подарунком до Нового року для колективу всього енергокомплексу, – зазначає директор АТГ ВП ЮУАЕС Петро Форостяний. – Сучасні комфортабельні автобуси будуть використані для перевезення змінного персоналу АЕС, а будівельна техніка призначена для профільних підрозділів підприємства.

  За словами очільника автотранспортного господарства, підсумками року він задоволений. Повністю виконано виробничу програму та програму закупок нової автомобільної техніки. Не менш важлива і відсутність дорожньо-транспортних пригод з вини працівників АТГ.

  Востаннє масштабні закупки нової техніки для транспортного господарства АЕС проводились близько 10 років тому. Вартість нині придбаних транспортних засобів становить 25 млн грн. Автобуси МАЗ-206 оснащені автоматичною коробкою передач з сенсорним перемикачем, автономним опаленням, інформаційними табло, аудіозасобами, витяжними вентиляторами. Вони замінять на лінії менш надійні «Еталони».  За словами працівників АТГ, які прийняли на обслуговування  закуплену техніку, нові МАЗи комфортні як для пасажирів, так і для водіїв.

  Придбані разом з ними екскаватор, малий і великий фронтальні навантажувачі з додатковим навісним обладнанням виробництва фірми JCB теж належать до сучасних та надійних брендів. Перш за все ця багатофункціональна техніка призначена для застосування в підрозділах ВП ЮУАЕС: у будівельно-монтажному управлінні, цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж, цеху теплових підземних комунікацій тощо. Проте, за замовленнями надаватиметься і стороннім організаціям.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  ДСНС продемонструвала новітні зразки вже закупленої техніки

  Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках виставки, яка проходила у Києві з 13 по...

  Україна має величезний потенціал для виробництва біогазу – Вітренко

  Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.

  Україна збільшила експорт феросплавів у вересні

  Українські підприємства у вересні 2021 наростили експорт феросплавів на 35,6% у порівнянні з відповідним місяцем 2020 року...