9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

«Астарта-Київ» отримала від ЄБРР кредит у розмірі $25 млн на розвиток «зеленої енергетики»

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав агрохолдингу «Астарта-Київ» кредит строком на 7 років у розмірі до $25 млн для оптимізації процесів логістики та заміни діючих складів на сучасні об’єкти для зберігання.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Згідно з повідомленням ЄБРР, «Астарта» спрямує кошти на будівництво, розширення або придбання об’єктів для зберігання зерна і цукру в Полтавській і Хмельницькій областях України. Цей проект виконується відповідно до підходу ЄБРР «Перехід до “зеленої” економіки» (GET), за яким банк сприяє інвестиціям в енерго- і ресурсоефективність, а також заохочує інновації.

Очікується, що результатом інвестицій стане економія енергії та ресурсів, а також скорочення викидів парникових газів (ПГ). Впровадження проекту забезпечить економію природного газу в обсязі понад 750 тис. куб. м на рік, а щорічні втрати зерна зменшаться на 3500т, — йдеться в повідомленні ЄБРР.

Очікуване скорочення викидів природного газу, за даними банку, складе близько 1600 т вуглецевого еквіваленту в рік.

Ми з радістю надаємо підтримку групі «Астарта» — клієнтові, чиї довгострокові плани узгоджуються з цінностями банку по скороченню споживання енергії та ресурсів, — сказав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

У свою чергу засновник і генеральний директор «Астарта-Київ» Віктор Іванчик відзначив, що ЄБРР підтримує успішний ріст компанії вже протягом 10 років, і висловив надію на продовження спільної роботи.

Також уточнюється, що в проекті застосовується технічна допомога, яка надається Фондом технічного співробітництва Японії та ЄБРР.

Останні новини:

Зараз читають