9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

«Астарта-Київ» отримала від ЄБРР кредит у розмірі $25 млн на розвиток «зеленої енергетики»

 • Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав агрохолдингу «Астарта-Київ» кредит строком на 7 років у розмірі до $25 млн для оптимізації процесів логістики та заміни діючих складів на сучасні об’єкти для зберігання.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

  Згідно з повідомленням ЄБРР, «Астарта» спрямує кошти на будівництво, розширення або придбання об’єктів для зберігання зерна і цукру в Полтавській і Хмельницькій областях України. Цей проект виконується відповідно до підходу ЄБРР «Перехід до “зеленої” економіки» (GET), за яким банк сприяє інвестиціям в енерго- і ресурсоефективність, а також заохочує інновації.

  Очікується, що результатом інвестицій стане економія енергії та ресурсів, а також скорочення викидів парникових газів (ПГ). Впровадження проекту забезпечить економію природного газу в обсязі понад 750 тис. куб. м на рік, а щорічні втрати зерна зменшаться на 3500т, — йдеться в повідомленні ЄБРР.

  Очікуване скорочення викидів природного газу, за даними банку, складе близько 1600 т вуглецевого еквіваленту в рік.

  Ми з радістю надаємо підтримку групі «Астарта» — клієнтові, чиї довгострокові плани узгоджуються з цінностями банку по скороченню споживання енергії та ресурсів, — сказав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

  У свою чергу засновник і генеральний директор «Астарта-Київ» Віктор Іванчик відзначив, що ЄБРР підтримує успішний ріст компанії вже протягом 10 років, і висловив надію на продовження спільної роботи.

  Також уточнюється, що в проекті застосовується технічна допомога, яка надається Фондом технічного співробітництва Японії та ЄБРР.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Національна гвардія продовжує розбудовувати інфраструктуру для гелікоптерів Airbus (відео)

  Авіабаза Національної гвардії України оновлює інфраструктуру під гелікоптери Airbus – будуються нові ангари для розміщення авіаційної техніки...

  Обсяг торгівлі між Україною та Китаєм зріс на 20% до рекордної позначки

  У 2020-му році Китай вже другий рік поспіль посів перше місце серед торгових партнерів України. Так, за...

  Держава профінансує реконструкцію восьми інфраструктурних об’єктів на Вінничині

  На Вінниччині цьогоріч ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) профінансує реконструкцію восьми об’єктів «Великого будівництва» - семи інфраструктурних...

  ДТЕК анонсував будівництво зелених електростанцій в ЄС

  ДТЕК здійснить перші пілотні проєкти будівництва сонячних і вітрових електростанцій в країнах ЄС у 2021 році.