9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

«Астарта-Київ» отримала від ЄБРР кредит у розмірі $25 млн на розвиток «зеленої енергетики»

 • Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав агрохолдингу «Астарта-Київ» кредит строком на 7 років у розмірі до $25 млн для оптимізації процесів логістики та заміни діючих складів на сучасні об’єкти для зберігання.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

  Згідно з повідомленням ЄБРР, «Астарта» спрямує кошти на будівництво, розширення або придбання об’єктів для зберігання зерна і цукру в Полтавській і Хмельницькій областях України. Цей проект виконується відповідно до підходу ЄБРР «Перехід до “зеленої” економіки» (GET), за яким банк сприяє інвестиціям в енерго- і ресурсоефективність, а також заохочує інновації.

  Очікується, що результатом інвестицій стане економія енергії та ресурсів, а також скорочення викидів парникових газів (ПГ). Впровадження проекту забезпечить економію природного газу в обсязі понад 750 тис. куб. м на рік, а щорічні втрати зерна зменшаться на 3500т, — йдеться в повідомленні ЄБРР.

  Очікуване скорочення викидів природного газу, за даними банку, складе близько 1600 т вуглецевого еквіваленту в рік.

  Ми з радістю надаємо підтримку групі «Астарта» — клієнтові, чиї довгострокові плани узгоджуються з цінностями банку по скороченню споживання енергії та ресурсів, — сказав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

  У свою чергу засновник і генеральний директор «Астарта-Київ» Віктор Іванчик відзначив, що ЄБРР підтримує успішний ріст компанії вже протягом 10 років, і висловив надію на продовження спільної роботи.

  Також уточнюється, що в проекті застосовується технічна допомога, яка надається Фондом технічного співробітництва Японії та ЄБРР.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  “Луцькводоканал” придбав нову партію техніки (фото)

  Автопарк комунального підприємства “Луцькводоканал” поповнився новою технікою.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВолиньPost.

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  Turkish Airlines збільшує частоту польотів одразу до п’яти міст України

  Авіакомпанія Turkish Airlines на початку серпня збільшить частоту польотів відразу до п'яти міст України, у тому числі...

  Україна та Італія домовилися збільшити кількість дозволів Euro V

  Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр інфраструктури і мобільності Італії Енріко Джованіні домовилися збільшити кількість універсальних...