9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Американська Solar Turbines модернізує Яблунівське ВПГ

blankПАТ «Укргазвидобування» і американська компанія Solar Turbines (входить в Caterpillar Inc.) уклали контракт з реконструкції Яблуновського відділення переробки газу та затвердили підписання угоди про стратегічне партнерство. Про це повідомляє прес-служба держкомпанії.

Відзначається, що угода передбачає індивідуальні умови з постачання обладнання, запасних частин, матеріалів і послуг для ремонтів і технічного обслуговування газоперекачувальних агрегатів виробництва компанії Solar Turbines, які використовуються ПАТ.

Крім цього, досягнуто домовленості про підвищення кваліфікації фахівців виробничих підрозділів української компанії у співпраці з Solar Turbines.

Реконструкція Яблуновського ОЗУ передбачає будівництво дотискній компресорної станції (ДКС) з двома турбокомпресорних агрегатами Solar Centaur 40 – робочим і резервним. «Це обладнання допоможе знизити добичі тиск свердловин Яблунівського, Скоробагатьковского і КОМИШНЯНСЬКЕ родовищ, а також забезпечити відповідний тиск на вході в ОПГ і на виході з нього. Реконструкція дозволить додатково перекачувати до 200 тис. Кубометрів газу на добу », – йдеться в повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають