9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Американська приватна корпорація побудує у Запорізькій області вітряну станцію за $560 млн

Корпорація приватних закордонних інвестицій (Overseas Private Investment Corporation, OPIC) – агентство при уряді США надасть EuroCape кредит на $ 150 млн і страховку на $ 320 млн для будівництва великої ВЕС в Україні.

Фінансова установа уряду США розглядає питання будівництва компанією EuroCape великої вітряної електростанції (ВЕС) в Запорізькій області. рада директорів планує розглянути цей проект у грудні цього року, зазначено на сайті OPIC. Загальна вартість проекту становить EUR 466 млн ($ 560 млн). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на UA.news.

Відповідно до проектної документації, Apollo Global Management LLC для його реалізації виділить мезонінний кредит на EUR 200 млн. Крім того, компанія LongWing Energy S.C.A. інвестує в проект до EUR 84 млн (ця цифра може включати до EUR 34 млн інвестицій від General Electric Company).

Зі свого боку OPIC зможе виділити кредит EuroCape на суму до $ 150 млн. Крім того американська фінустанова застрахує кредит на суму до $ 225 для Apollo, а також відсотки по цьому кредиту на суму до $ 50 млн. Згідно з повідомленням, в рамках проекту страховку інвестицій LongWing в обсязі до $ 81 млн забезпечать Liberty MutualInsurance Europe Ltd і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). У свою чергу OPIC перестрахує ризик цих компаній на суму до $ 45 млн.

Згідно з проектом, передбачається установка 62 вітроустановок, яку надасть General Electric, вона ж забезпечить їх подальше обслуговування. Встановлена потужність першої черги ВЕС – 225МВт, в подальшому вона може бути розширена до 500 МВт. Однією з ризикових сторін проекту OPIC вказує важливість локації для багатьох видів птахів і кажанів, а також деякі прогалини у вивченні цього аспекту впливу майбутньої ВЕС на навколишнє середовище.

Останні новини:

Зараз читають