9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Американська компанія інвестує в газовидобувну галузь України $100 млн

SigmaBleyzer планує залучити до партнерства техаський компанію-оператора

Міжнародна інвестиційна компанія SigmaBleyzer може залучити до видобутку газу в Україні як партнера техаський компанію-оператора. Про це повідомили в Асоціації газодобувних підприємств України, передає Національний промисловий портал, з посиланням на ABCnews.

SigmaBleyzer вивчає можливість залучити до партнерства техаський компанію-оператора, яка є однією з тих компаній, які створили” енергетичну “революцію в Штатах. Вона володіє більш ніж двома сотнями свердловин в США, використовує унікальні технології і має більше 50-річний досвід видобутку, – йдеться в повідомленні.

Американський операційний партнер вважає український ресурсний потенціал дуже перспективним. Першочергові потенційні інвестиції в газовидобувну галузь оцінюються на рівні не менше $ 100 млн.

Як повідомлялося, для посилення співпраці в Україні Асоціація газодобувних компаній підписала Меморандум з SigmaBleyzer в Україні. Розвиток співпраці направлено на залучення інвестицій і технологій, становлення і зміцнення прозорого і ліберального ринку, підвищення його конкурентоспроможності.

Міжнародна інвестиційна компанія SigmaBleyzer (з головними офісами в Х’юстоні, Києві та Харкові) працює з 1994 року. За 23 роки діяльності фонди під управлінням SigmaBleyzer інвестували понад $ 1 млрд в широкий спектр секторів української економіки, а саме: сільське господарство, телекомунікації, high-tech, медіа, продукти харчування, роздрібна торгівля, товари народного споживання, інфраструктура та ін. За час існування SigmaBleyzer інвестувала понад 100 портфельних компаній, безпосередньо беручи активну участь в створенні вартості бізнесу на операційному рівні.

Останні новини:

Зараз читають