9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Енергомашспецсталь здав чергову партію продукції для турецької АЕС

З 18 по 22 жовтня ПАТ «Енергомашспецсталь» відвідав інспектор Агентства з ядерного регулювання Турецької Республіки (АЯР, NDK) Мустафа Чинар. Мета візиту – приймання заготовок для Блоків №3 та №4 АЕС «Аккую».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Протягом п’яти днів представник АЯР спільно зі спеціалістами ПАТ «ЕМСС» провели візуальний та вимірювальний контроль 10 великотоннажних заготовок, призначених для обладнання головного циркуляційного помпового агрегату та парогенератора Блоків №3 та №4 АЕС «Аккую».

Продукція пройшла приймальну інспекцію в повному обсязі, невідповідностей у процесі виробництва не виявлено, контрольні точки щодо планів якості засвідчені та підписані. Прийняті вироби законсервовані та готуються до відвантаження Замовнику. Після закінчення роботи комісією було підписано всі документи, що підтверджують успішне проходження приймання виготовленої на ЕМСС продукції.

Відвантаження готових виробів  заплановане на листопад-грудень. У партію увійдуть чотири фланці, три обичайки та три патрубки.

У 2020 році ПАТ «Енергомашспецсталь» успішно пройшло перевірку Агентства з ядерного регулювання Турецької Республіки (АЯР), яке продовжило сертифікат виробника заготовок для обладнання АЕС «Аккую», що споруджується в Турецькій Республіці, на наступні п’ять років – до січня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають