9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Елементи живлення – чому варто обрати батарейки від українського виробника?

HZU5yDgMPfObGqq0dxY2lxnnEtQegEzQZ9yoyTd0Z3h-kNdwlYXyqPvMSlBNUQkhDpJgX2DEX00Me-i2db8Fm7ismpAb9qhOfzE_xjMe3qekcp4dwbtVihXacdI0gFFQa9xOJ_3dseLRKsAv3ZtNllHW3X8SURFFZGCy67UXAgl7A68R3p5tkCxzdJdTiA

У зв’язку з війною і складною ситуацією в енергетиці, варто наперед думати про такі важливі речі як обігрів, безперервне постачання електрики, про запаси різноманітних елементів живлення тощо. Наразі електротехнічна продукція України має значний попит, що цілком виправдано: ціни нижчі, ніж на аналогічні товари іноземного виробництва, можна робити оптові закупи, а продукція частіше є в наявності (плюс не треба чекати поставок з-за кордону). Додатковим бонусом буде можливість замовлення цілої партії продукції під ключ, що актуально для великих виробництв чи оптових компаній.

На сайті виробника – Української електротехнічної Корпорації АСКО-УКРЕМ за посиланням можна вивчити повний асортимент сольових елементів живлення, і навіть зробити замовлення всієї лінійки товарів. Компанія самостійно виробляє і постачає понад 6500 різновидів і найменувань товарів електротехнічного призначення. Це й електровимірювальні прилади, і побутова електроінсталяція, і елементи живлення, і електричний (монтажний) інструмент, прилади контролю за напругою і подачею струму тощо.

Як обирати елементи електроживлення під свої запити?

Зазвичай всі елементи живлення поділяють на первинні та вторинні. До перших відносять батарейки різних типів, а до другого – акумулятори. Своєю чергою, батарейки можна поділити на такі категорії та різновиди:

  • сольові батарейки;
  • лужні;
  • літієві.

Відрізняються перераховані варіанти хімічним складом і розміром. Так, деякі пристрої потребують, наприклад, саме лужних елементів живлення – скажімо, пульти дистанційного управління.

MaIs2IUfkdbXmEGLQjcY-KwgN13BrGm7tJQo5HsI2ca9r6seHYuRGWmuTLcUGGUV833ywZLnL_3vTrm0Dz_Y9jDjP8FG8sJ8P0Mp8DdhnTxDU5EghbDBbhMv2trQsnCMPeZ7pCpDnpzkr4C9zqwEz6Z1rWAmYbbh152WL21n223pZMlCrNReIivD-_WaMg

Разом з тим тривале електроживлення пристроїв є можливим з використанням, наприклад сольових типів батарей, але за умови, коли мова йде про прилади з низьким або середнім ступенем електричного споживання.

Залежно від того, яка потужність є необхідною, електроживлення електричного обладнання та інструменту відбувається шляхом встановлення більш або менш потужних батарей або акумуляторів. В інших випадках вже доведеться використовувати генератори постійної напруги.

Сьогодні постачальник електрообладнання АСКО-УКРЕМ пропонує одноразові пристрої для живлення напругою від 1,5 В до 9 В.

В чому перевага використання сольових типів змінних елементів (виробництва України)?

o4qx_NJtcJxD8saAZEZ9vrTqOdtxFKrJx79Tj-S8_fPPSRl1sSesGd3POBqDEr4tL6eRGdxKPtW4_ZZbD2nK9uKgyyqlmKNvB6ke3dPtXvV0hlXX8XBsySO64YNf8Uv1J2qfotdvB6IqTcVlTvQ2AbfYTQNCWw3HkYZZXBShh1UBWRZYJyHFULSuTPMeMQ

Перерахуємо основні переваги:

  1. Відмінне співвідношення ціни і якості.
  2. Можливість підібрати різні типи батарейок – в залежності від необхідної напруги, ваги, розмірів і габаритів.
  3. Відсутність у складі таких небезпечних для здоров’я хімічних елементів як кадмій і ртуть.
  4. Забезпечення розумного і помірного використання заряду тощо.

Будь-який виробник буде наголошувати на якомусь параметрі виробленої ним продукції: на якості, більш подовженому періоді роботи, на ціні тощо. В цьому випадку корпорації АСКО-УКРЕМ робить акцент на виробництві продукції за жорсткими європейськими та міжнародними стандартами якості, за які відповідають відомі сертифікати IEC, EN. Також виробництво здійснюється за стандартами української сертифікації ДСТУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають