9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Електричні конвектори незабаром можуть стати альтернативою звичайному центральному опаленню

З огляду на практично повний розрив відносин з країною агресором та значне зростання світових цін на газ наразі виникає ризик повного припинення експорту «блакитного палива» з московії. Своєю чергою, через постійні ракетні удари ворога в Україні зазнають пошкодження й власна газовидобувна й газозберігальна інфраструктура. Таким чином вже зараз перед багатьма українцями взимку постає гостре питання – як зігріти власну домівку за відсутності або пошкодженні системи центрального опалення.

Якщо у селищах існує певна можливість опалювати приміщення за допомогою дров чи вугілля, то для багатоповерхівок у містах чи не єдиним способом зігрітися є використання сучасних електричних теплогенеруючих приладів, як, наприклад, конвектор електричний електролюкс.

Такі побутові електроприлади призначені для опалення виробничих, житлових або промислових приміщень й функціонують за принципом природної циркуляції повітряної маси з різною температурою. Вони мають невеликі розміри й можуть бути розміщені як на підлозі (пересувний варіант), так бути закріпленими на стіні.

Навіть бюджетні сучасні електричні конвектори набагато досконаліші за колишні аналоги радянських часів й забезпечують таки переваги, як :

– нагрівальні елементи приладів не спалюють повітря та не виділяють стороннього запаху;

– рівномірне прогрівання повітря в приміщенні;

– наявний термостат;

– існує можливість встановлення й роботи приладу у вологому приміщенні;

– низьке нагрівання корпусу конвектора;

– простота встановлення та експлуатації;

– безшумність роботи;

– високий рівень ККД;

– наявність додаткових опцій: захист від перегріву, від перекидання, захист від дітей;

– тривалий термін експлуатації.

Важливою опцією електроконвекторів Electrolux є можливість працювати при половинній та повній потужності. Для зниження навантаження на електромережу можна використовувати економічний режим, який також економить електроенергію. Також ці прилади мають сучасну електронну систему керування з опцією програмування.

Варто зазначити, що в існуючих складних умовах з постійним ризиком відключення центрального опалення в результаті ракетних ударів та дуже важким й повільним перезапуском опалювальної системи у разі її аварійного вимкнення під час морозів, електроконвектори є практично єдиним засобом обігріти квартиру в багатоповерховому будинку. Оскільки електроенергія, навіть за умов часткового блекауту, все ж подається хоч на кілька годин на добу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають