9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Запорізька промисловість наростила виробництво на 7,5%

Промисловий комплекс Запорізької області демонструє цього річ зростання обсягів виробництва порівняно з минулорічними показниками на 7,5 відсотка.

За офіційними даними департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА, у травні цього року обсяги промислового виробництва зменшилися проти попереднього місяця на 2,7 відсотка, тоді як проти травня 2016 року зросли на 14,4 відсотка. Зниження рівня пром наислового виробництва у травні обумовлене спадом на підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів (на 4,9 %). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «Урядовий кур’єр»

Зростання обсягів промислового виробництва в поточному році забезпечили такі галузі: переробна промисловість (на 6%), постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря (17,6 %), текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (24,7%), виробництво коксу та продуктів нафтопереробки (10,2%), хімічних речовин і хімічної продукції (27,9%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (11,3%), машинобудування (8,4%), металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування (2,1%).

Загалом промисловими підприємствами області за січень—квітень 2017 року реалізовано продукції (товарів, послуг) на понад 63 мільярди гривень (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають