9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

За рік війни в Україні релокували 800 підприємств

За рік війни в Україні за урядовою програмою релокації до безпечніших регіонів країни перемістили 800 підприємств, з яких 623 уже відновили роботу на новому місці.

Про це заявила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна, передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«З початку війни 800 підприємств було релоковано із небезпечних регіонів за підтримки держави. На сьогодні 623 підприємства вже працюють на новому місці. Для ще 239 здійснюється пошук відповідної локації або способу транспортування. Понад 650 підприємств, які планували релокувати свої виробничі потужності, відмовилися від переміщення через деокупацію територій, на яких вони розташовані. Крім того, наразі деякі підприємства повертаються на попередні місця роботи у зв’язку із покращенням там ситуації безпеки, зокрема, у Харківську, Чернігівську та Сумську області. 44 підприємства вже повернулися», – зазначила вона.

За словами заступника міністра, найбільше підприємств релоковано у Львівську – 24%, Закарпатську – 14,5%, Чернівецьку – 9,8%, Івано-Франківську – 8,3%, Хмельницьку – 7,3% та Тернопільську (6,3%) області.

Зазначається, що програма релокації продовжує діяти, але кількість запитів значно зменшилась порівняно з березнем-квітнем минулого року.

«Уряд продовжує надавати підтримку підприємствам, які вирішили релокуватися, адже їхнє перевезення у більш безпечні регіони – це збереження робочих місць, збереження динаміки сплати податків, збереження активності бізнесу, який є драйвером відновлення та сильним гравцем на економічному фронті», – наголосила Тетяна Бережна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають