9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

За кількістю нових брендів Київ посідає 4-те місце в Європі

У світовому рейтингу міст українська столиця виявилася на 14-му місці

У рейтингу за кількістю нових брендів на ринку Україна посіла 15 місце разом з Францією та Таїландом. Серед європейських столиць Київ зайняв 4-е місце. Столиця України є важливим напрямком для міжнародних брендів у довгостроковій перспективі. Протягом минулого року існуючі гравці активно розширювали свої мережі, та вивели на ринок 30 абсолютно нових брендів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi

Більшість міжнародних брендів були представлені на ринку місцевими рітейлерами за франчайзинговими угодами. Левову частку нових брендів у глобальному масштабі становлять кав’ярні та ресторанні бренди: на їх частку припало 25% нових учасників ринку.

Київ посів 4 місце в Європі за кількістю нових брендів

В Україні та Києві активізація брендування також підтримувалося наявністю торгових площ. Такі ТРЦ, як  Ocean Plaza, Lavina Mall, продовжують залучати велику кількість нових брендів.

Згідно з даними останніх дослідженнь у 2017 році у 123 містах світу відкрився, щонайменше, один новий глобальний бренд. З числа брендів, які вийшли на нові ринки, 41% розширили присутність в більш ніж одному місті. Серед глобальних брендів свою присутність в Європі, на Близькому Сході та в Африці розширюють мережі кав’ярень, ресторанів і модні бренди середнього класу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають