9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

З початку року золотовалютні резерви країни зросли на 20%

Міжнародні резерви на 1 жовтня склали 18,637 млрд доларів – максимуму з початку 2014 року

Як наголошується, в даний час резерви на 20% перевищують рівень початку поточного року. Зокрема, за підсумками вересня резерви зросли на 602 млн доларів або 3,3%.

Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу НБУ.

Разом з тим з міжнародних резервів було направлено 165,6 млн на валютні інтервенції, які Нацбанк здійснював для згладжування надмірних коливань на міжбанку під дією тимчасових факторів. У тому числі 69 млн доларів було направлено на продаж валюти через інтервенції у формі запиту кращого курсу , – повідомляє прес-служба.

Крім того 521,4 млн доларів було направлено з резервів на платежі уряду з обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті. З них 505,4 млн доларів – з метою обслуговування та погашення суверенних єврооблігацій.

Станом на 1 жовтня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України і поточних операцій уряду і Нацбанку. Як повідомлялося, в серпні міжнародні резерви Національного банку збільшилися на 1,3% до 18 млрд доларів у порівнянні з липнем. Передає

Останні новини:

Зараз читають