9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Європарламент виступає за скасування “Північного потоку – 2”

Європарламент закликає зупинити будівництво газопроводу “Північний потік – 2”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Deutsche Welle».

Цей проект “підсилює залежність Євросоюзу від поставок російського газу, загрожує внутрішнього ринку ЄС, а також йде врозріз з енергетичною політикою ЄС і тому повинен бути зупинений”, йдеться в проекті доповіді про стан відносин з Росією, опублікованому на сайті парламенту ЄС в суботу, 1 грудня.

Європарламент також вимагає припинити дію угоди про партнерство та співробітництво, яка була укладена між ЄС та Росією в 1997 році, після чого щорічно продовжувалася. Необхідно переглянути умови, на яких базуються відносини між ЄС і Росією, вважають євродепутати. На їхню думку, співпраця має відбуватися тільки в тих областях, які “необхідні і представляють взаємний інтерес”, при цьому повинні дотримуватися гарантії безпеки для ЄС і сусідніх з ним країн.

Крім того, Європарламент висловлюється за затвердження на рівні ЄС аналога “акту Магнітського”, який був вперше прийнятий в США у 2012 році і передбачає санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини та принципу верховенства права в РФ.

АвторDeutsche Welle

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають