9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 16 Серпня, 2022

Європа зацікавилася промисловим гігантом ДП “Хімпром”

Міський голова Первомайського поділився інформацією щодо перспектив ДП “Хімпром” у сфері хлорно-лужного виробництва

Міський голова Первомайського Микола Бакшеев і керуючий справами виконавчого комітету міськради Денис Коваленко побували на першій всесвітній конференції Global Chlor-Alkali Conference. Конференція відбулася 13 вересня в Антверпені (Бельгія) і була організована інформаційно-аналітичною компанією IHS Markit.

Чиновники поділилися інформацією, щодо налагодження співпраці з операторами цього ринку, для подальшого відновлення виробництва ДП “Хімпром”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ресурс STATUS QUO.

ДП “Хімпром” – ще на початку липня 2005 р потрапив під процедуру банкрутства і у 2006 р був зупинений. У березні 2007 р завод відновив виробництво хлору, каустику і хлорного вапна, в результаті чого було отримано збиток в 14 млн.грн. Виробництво було припинено і більше не відновлювалася. У 2012 р завод почалася ліквідація заводу.

У 2015 р ДП “Науково-дослідний і проектний інститут” Ніохим “представив проект заводу з випуску каустичної соди на майданчику колишнього ДП” Хімпром “. На першому етапі завод буде виробляти каустичну соду, сульфат натрію, ціаліти, трону.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають