9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

ЄС допоможе розвивати малий бізнес в Україні

blankВ Україні стартувала програма ЄС, яка дозволить Європейському інвестиційному банку підтримати малі та середні підприємства в Україні.

Про це повідомляє Європейська служба зовнішніх справ, Передає Національний промисловий портал, з посиланням на hubs.

Повідомляється, що мета ініціативи – зміцнення економічного розвитку в цільових країнах, з наданням фінансової та технічної підтримки малим і середнім підприємствам (МСП).

Група ЄІБ об’єднала зусилля з Інвестиційним фондом сусідства ЄС, щоб надати повний пакет документів, розроблених для допомоги компаніям в Україні, Молдові та Грузії.

Повідомляється, що компанії завдяки цьому отримають більше можливостей, пов’язаних з виконанням угоди про вільну торгівлю з ЄС, яке передбачає поступове зняття бар’єрів у торгівлі та приведення стандартів у відповідність до вимог ЄС.

За даними Європейської служби зовнішніх справ, внесок ЄС є частиною більш широкої ініціативи Європейської Комісії “EU4Business”, яка об’єднує програми, що фінансуються ЄС, для підтримки розвитку малого і середнього бізнесу та поліпшення бізнес-середовища в регіоні Східного партнерства.

“Приватний сектор призводить до зростання і нових можливостей для працевлаштування в Україні. Нова ініціатива ЄС має зміцнити цей сегмент національної економіки “, – сказав віце-президент Європейського інвестиційного банку Василь Гудак на конференції, мета якої – інформувати різні зацікавлені сторони в Україні щодо доступу до фінансування від банку ЄС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають