9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Вже 678 підприємств переміщено у безпечні регіони за програмою релокації

За програмою релокації у безпечні регіони переміщено 678 підприємств.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

З них 68% (467 підприємств) вже відновили свою роботу. Загалом 1732 компаній подали заявки через платформу цифрової взаємодії для допомоги в релокації. 

Серед підприємств які вже відновили свою діяльність на новому місці, найбільшу частку складають підприємства оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (38,7 %), переробної промисловості (33,1 %), інформації та телекомунікації (5,9 %), професійної, наукової та технічної діяльності (5,3%).

Більшість компаній перемістили свої потужності до Львівської (24,6% переміщених підприємств), Закарпатської (16,1%) та Чернівецької (11,4%) областей.

“Держава продовжує надавати підтримку кожному, хто хоче захистити свій бізнес та перемістити потужності у безпечні регіони України. Допомога надається не тільки на етапах фізичного перевезення та запуску підприємства на новому місці. Бізнес отримує супровід і надалі після відновлення діяльності. Це підбір працівників, налагодження взаємодії з постачальниками сировини і організація логістики, пошук нових ринків для збуту продукції”, – зазначила заступник міністра економіки України Тетяна Бережна. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають