9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Вже 510 підприємств переміщено до безпечних регіонів за програмою евакуації

В рамках програми релокації вже 510 українських підприємств перемістили свої потужності з областей, де тривають бойові дії.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

303 переміщених підприємства відновили свою діяльність на безпечних територіях. Ще 50 здійснюють монтаж обладнання та підключення комунікацій, тож запрацюють найближчим часом. 

Також 192 підприємства готуються до переїзду найближчим часом та знаходяться на різних стадіях транспортування. 

Повідомляється, що загалом Міністерство економіки України отримало 1500 заявок від бізнесу щодо участі у програмі релокації. Учасникам програми надається підтримка з пошуку приміщень та опрацюванні логістики переїзду. Транспортування підприємств здійснюється “Укрзалізницею”, “Укрпоштою”, а компанії, що здійснюють переміщення в один з визначених регіонів самостійно, можуть розраховувати на компенсацію.

“Держава також допомагає українським компаніям, що релокувались до Західної України, якнайшвидше адаптуватися до нових умов. Ми надаємо підтримку з постачання сировини, пошуку нових ринків збуту продукції тощо. Допомога надається і з кадрових питань – Державна служба зайнятості здійснює підбір працівників. Релоковані підприємства повинні мати всі умови, аби стати драйверами економічного зростання України”, – зазначив заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають