9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Внаслідок російських ракетних атак промислове виробництво в Україні впало на 70%

Ракетні обстріли та обмеження подачі електроенергії спричинили значне падіння промислового виробництва в Україні, яке у четвертому кварталі становить у середньому 70%.

Про це розповів заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма в інтерв’ю РБК-Україна, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

“Падіння реального виробництва в четвертому кварталі в середньому досягає 70%. У деяких випадках 80-90%, у деяких – 50%. Залежно від ситуації в конкретному регіоні та схеми підключення того чи іншого підприємства залежно від його критичності для економіки”, – заявив Шурма.

За його словами, є деякі підприємства які є критичними для економіки. Наприклад, видобуток вугілля.

За словами заступника голови ОП якщо в поточних умовах ще обмежувати електроенергію на видобуток вугілля, то “ми просто зайдемо в спіраль”. Шурма додає, що нафтовидобуток та нафтопереробка – це теж підприємства з цієї групи.

“Окремі кластери економіки, які мають справді велике військове значення і забезпечують стабільність, ми відокремили і намагаємося їх трохи менше обмежувати. А загальна ситуація дуже складна. Це точно понад 50% по четвертому кварталі в промисловому кластері”, – розповів заступник глави Офісу президента.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають