9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Відео: ОПЗ запустив агрегат з виробництва аміаку

Повідомив заступник директора Одеського припортового заводу Микола Щуріков, підприємство запустило агрегат з виробництва аміаку. Передає Національний Промисловий Портал.

За великим рахунком виробництво карбаміду можна почати хоч зараз, взявши аміак зі сховища, але запускати будемо на своєму. Свій аміак може з’явитися протягом дня і тоді ж запустять карбамід. Але це у випадку, якщо все піде” як по маслу “. Варіантів розвитку подій багато, але негативних передумов поки немає. – повідомив Микола Щуріков 

У липні ПАТ “Одеський припортовий завод” вирішило зупинити виробництво аміаку і карбаміду. Тоді керівництвом ОПЗ було прийнято рішення зупинити агрегати з виробництва аміаку і карбаміду, оскільки їх ціна на світових ринках падає, а ціна газу, навпаки, зростає.

Фонд державного майна управляє 99,567% акцій Одеського припортового заводу. Згідно Зі стратегічним планом діяльності уряду на 2017 рік і Меморандуму з МВФ, приватизація ОПЗ має відбутися в 2017 році. У зв’язку з цим Кабінет міністрів своїм розпорядженням продовжив термін розміщення пакета акцій ОПЗ до 30 листопада.

В связи с запуском завода получил много вопросов от журналистов. Отвечаю по возможности здесь. Запустили один агрегат по производству аммиака. Второй ещё на ремонте. Пока горит факел то аммиак не производится, но факел это конечная фаза запуска агрегата, при которой выделяется нужный для производства карбамида СО2. По большому счету производство карбамида можно начать хоть сейчас, взяв аммиак из хранилища но запускать будем на своем. Свой аммиак может появится на протяжении дня и тогда же запустят карбамид. Но это в случаи если все пойдет «как по маслу». Вариантов развития событий много но негативных предпосылок пока нет.

Опубліковано Миколою Щуріковим Четвер, 26 жовтня 2017 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають