9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Вантажообіг в Україні зріс на 8,5%

У період з січня по серпень 2017 року зростання обсягів вантажообігу становило 8,5% завдяки збільшенню обсягів відправлення вантажів трубопровідним та дальності відправлення вантажів автомобільним транспортом

У січні–серпні 2017 зростання обсягів вантажообігу становило 8,5% (проти 8,7% у січні–липні 2017 року та 1,5% у січні–серпні 2016 року). У серпні 2017 року зростання обсягів вантажообігу прискорилось до 7,2% проти 6% у  липні 2017 р. У вантажному транспорті покращення показників відбулось в умовах збільшення обсягів відправлення вантажів (зокрема, трубопровідним транспортом), так і дальності відправлення вантажів (автомобільний транспорт).

Передає Agravery з посиланням на ukrinform.ua.

На трубопровідному транспорті у серпні 2017 року вантажообіг зріс на 25,4%, автомобільному — зростання на 6,7%, водному — зменшення на  19,9% внаслідок зменшення дальності відправлення вантажів та пропозиції послуг, наданих морським транспортом, залізничному — зменшення на 1,1% внаслідок припинення транспортного  сполучення на сході країни та логістичні проблеми на Донецькій залізниці.

Очікується, що за підсумками 2017 року у транспортній галузі буде незначне уповільнення темпів зростання як вантажообігу, так і пасажирообороту. У вантажному транспорті основними стримуючими факторами є блокада транспортного сполучення в Донецькій та Луганській області та збереження проблем з дефіцитом рухомого складу залізничного транспорту.

Поряд з цим, підтримкою зростання у транспорті є високі потреби країн ЄС у імпортованому природному  газі, сприятлива цінова кон’юнктура на зовнішніх ринках, розширення внутрішнього попиту з боку  підприємств в умовах високих очікувань щодо продовження пожвавлення ділової активності.

Останні новини:

Зараз читають