9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

В Україні зареєстрували два нових індустріальних парка

Зокрема, Мінекономрозвитку зареєструвало Кам’янка-Бузький індустріальний парк (ІС) у Львівській області.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зареєструвало Кам’янка-Бузький індустріальний парк (ІС) в однойменному місті Львівської області, а також ІС «Вінницький кластер холодильного обладнання», повідомляється сайті міністерства. Передає УНІАН.

Згідно з повідомленням, Кам’янка-Бузький ІС площею майже 25 га призначений для розміщення виробництв сільськогосподарського машинобудування, харчової та електронної промисловості, комбінованої логістики, виробництва меблів і будматеріалів, деревообробки.

У той же час, «Вінницький кластер холодильного обладнання» займає площу в 19,3 га, з яких 8,4 га належить територіальній громаді міста Вінниця в особі Вінницької міської ради, а ще 10,9 га – приватна власність «Української пивної компанії».

При цьому ділянки знаходяться на кордоні міста вздовж автомагістралі Немирівське шосе до основного в’їзду до Вінниці. Уздовж Немирівського шосе прокладена залізнична транспортна магістраль. У міністерстві зазначають, що наявність підведених до земельних ділянок залізничних колій дозволить обслуговувати в межах індустріального парку транзитні вантажі. Основним видом діяльності парку буде виробництво холодильного обладнання та комплектуючих до нього.

Останні новини:

Зараз читають