9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

В Україні за 8 місяців вантажоперевезення зросли на 3,6%

 • В Україні в січні-серпні 2017 р підприємствами транспорту перевезено 414,1 млн т вантажів, що на 3,6% більше, ніж за відповідний період 2016 р

  Вантажообіг склав 225 млрд ткм, або 108,5% від обсягу січня-серпня 2016 р зокрема, вантажообіг залізничного транспорту зріс на 0,1%, автомобільного – на 5%, трубопровідного – на 14,4%, авіаційного – на 1 , 8%, вантажообіг водного транспорту скоротився на 11,4%,

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Держстат.

  У січні-серпні 2017 р залізничним транспортом перевезено у внутрішньому сполученні і на експорт 183,8 млн т вантажів, що на 2,6% менше, ніж в січні-серпні 2016 р. Перевезення лісових вантажів знизилося на 36,1%, коксу – на 30,8%, хімічних і мінеральних добрив – на 21,3%, кам’яного вугілля – на 20,5%, чорних металів – на 20%, залізної та марганцевої руди – на 7,6%. Разом з цим перевезення цементу збільшилася на 1,4%, брухту чорних металів – на 16,4%, будівельних матеріалів – на 22%, зерна і продуктів перемолу – на 29,4%, нафти і нафтопродуктів – на 39,1%.

  У загальних обсягах перевезень вантажів водним транспортом зарубіжні становили 47%. У порівнянні з січнем-серпнем 2016 року обсяги зарубіжних перевезень вантажів зменшилися на 18,2%.

  У січні-серпні 2017 р збільшилися перекачування вантажів трубопровідним транспортом. Так, перекачування нафти виросла на 6,4%, газу – на 17,2%. Транзит нафти зріс на 2,9%, газу – на 23,4%. Разом з цим перекачування і транзит аміаку скоротилися відповідно на 32,4% і на 32,5%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний...

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про...

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat...