9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

В Україні створюють ринок “зелених облігацій”

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України працює над запуском ринку «зелених» облігацій в Україні

Запуск ринку «зелених» облігацій в Україні дозволить більш дешево та ефективно залучати інвестиції у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Проект запуску ринку облігацій розробляється спільно з United Nations Industrial Development Organization (UNIDO) та GIZ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на facebook-сторінку голови Державного агентства з питань енергоефективності Сергія Савчука.

Як відомо, світовий ринок «зелених» облігацій стрімко розвивається і відкриває доступ до великого пулу інвесторів. Кошти від продажу «зелених» облігацій спрямовуються виключно на фінансування або рефінансування проектів «чистої» енергетики, — сказав чиновник.

Запуск ринку сприятиме досягненню поставлених цілей: 11% «чистої» енергії у кінцевому енергоспоживанні до 2020 року та 25% «зеленої» енергії у загальному первинному енергопостачанні у 2035 році.

Згідно з прогнозами учасників ринку, частка “зелених” облігацій до 2020 року у світі досягне 10-15% від загальної суми всіх облігаційних запозичень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають