9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

В Україні поки що відклали “велику приватизацію”

До стабілізації ситуації на світових ринках в Україні вирішили тимчасово відмовитися від виставлення на продаж об’єктів великої приватизації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку у facebook голови Фонду держмайна Дмитро Сенниченка.

В умовах світової економічної турбулентності, викликаної епідемією COVID-19, поки приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об’єкти великої приватизації і державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках, – написав чиновник.

За словами голови Фонду, курс на приватизацію і залучення інвестицій в економіку України залишаються незмінними. Наразі проводяться аудити та розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об’єктів відразу після подолання кризи. Щодо малої приватизації, то вона буде продовжена.

Нагадаємо, що у 2020-му році було заплановано оголосити конкурси з продажу шести об’єктів великої приватизації. Першими повинні були стати столичний готель “Дніпро” і Об’єднана гірничо-хімічна компанія – відповідно у квітні та травні цього року, а третім на конкурс, орієнтовно в кінці серпня, планувалося виставити Одеський припортовий завод. До кінця жовтня до приватизації заплановано було підготувати “Президент-готель”, а до кінця листопада – завод “Електроважмаш”. До кінця року планували приватизувати “Центренерго”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають