9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

В Україні ліквідували Державну фіскальну службу

Кабмін у вівторок на засіданні прийняв рішення про розподіл Державної фіскальної служби на Державну податкову та Державну митну служби. Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, постанова передбачає поділ ДФС на Державну податкову службу (до складу якої будуть входити підрозділи податкової міліції) та Державну митну службу, як окремі центральні органи виконавчої влади.

Кабінет міністрів буде спрямовувати та координувати діяльність цих служб через міністра фінансів, а для реорганізації ДФС створять комісію, яку очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

«Поділ ДФС на дві служби є важливим кроком на шляху до побудови якісної системи адміністрування податків і зборів. Реформа ДФС створить основу для демілітаризації податкових органів, поліпшить якість послуг, що надаються платникам податків, підвищить прозорість та підзвітність роботи податкових і митних органів », – цитує Верланова прес-служба Мінфіну.

Як сказано в повідомленні, конкурси на зайняття посад керівників новостворених служб проведуть протягом трьох місяців після затвердження постанови Кабміну, яке враховує рекомендації Міжнародного валютного фонду і завдання, визначені середньостроковим планом пріоритетних дій уряду до 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають