9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

УЗ створила оператора вантажних перевезень

ПрАТ “Укрзалізниця” створила дочірнє підприємство ТОВ “УЗ Карго Вагон” (UZ Cargo Wagon LLC), яке буде балансоутримувачем вантажних піввагонів, що поставлятимуться в рамках кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами в. о. голови правління УЗ Євгена Кравцова, це дозволить встановлювати реальні ринкові тарифи на вантажні перевезення.

Нова компанія зареєстрована 6 листопада 2018 року. За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України, її статутний капітал ТОВ становить 1 млн грн. Єдиним засновником є ​​ПрАТ “Укрзалізниця”. Керівником компанії вказано Андрій Мірошніков, який також є заступником директора філії Центр транспортної логістики УЗ.

Як відомо, “Укрзалізниця” і ЄБРР підписали кредитну угоду про виділення банком 150 млн дол. На придбання УЗ придбання близько 6,5 тис. Нових вантажних піввагонів.

Про намір створити UZ Cargo Wagon в “Укрзалізниці” повідомили ще в листопаді 2017 року. Тоді передбачалося, що їй будуть передані 3,4 тис. вантажних піввагонів, які планували придбати в 2018 році.

Останні новини:

Зараз читають